בירה ונשירה עם להקת מבראשית הוא מהמופעים המפתיעים בז'אנר השירה בציבור, שנודד ברחבי הארץ. המופע פתוח לכל מגוון הקהלים הישראלים, שצמאים להשתתף בערב שכולו שירה שמחה וריקודים.

 

על הבמה מופיעה להקת מבראשית, שכוללת מתופף, נגן קלידים ונגני גיטרה, חצוצרה, סקסופון וזמר, עם הרפרטואר האהוב של מוזיקה יהודית, דרך שירי ארץ ישראל, מוזיקה מזרחית ועד למוזיקת פופ בשפה האנגלית. הכימיה המוזיקלית בין חברי הלהקה והאדרנלין שפורץ מהבמה סוחף את הקהל מתחילת הערב ועד סופו. סולן הלהקה, הזמר אלמוג קפאח, בעל קול מדהים, ואנרגיות מטורפות, שגוררות את הקהל לרחבת הריקודים.

 

בראשית דרכה, לפני 23 שנים, הופיעה הלהקה בעיקר בחתונות. בהדרגה החלה הלהקה לייצר מופע מוזיקלי בסגנון בירה ונשירה. באירועי החשיפה בהם הופיעה הלהקה נכחו קרוב ל- 2,000 איש בכל הופעה. בעקבות ההצלחה המסחררת החליטה הלהקה לפתח ליין של בירה ונשירה, שהוכיח את עצמו כאחד ממופעי השירה בציבור היותר מצליחים בקרב הקהל חובב הז'אנר.

 

הלהקה מגיעה לכל מופע ומופע עם ליין שירים שמתאים לאופיו ולטעמו של הקהל והאירוע. במהלך האירוע היא זורמת עם רצונו של הקהל.

 

לרשות הקהל עומד מסך ענק עם מילות השירים, אך כאמור – הוא נמצא רוב הזמן על רחבת הריקודים.

 

בירה נשירה עם להקת מבראשית הוא מופע שיכול להתאים לאירועי יום העצמאות, יום ירושלים, ערבי שירה בתקופות חגים (חוה"מ), ערבי קיץ, אירועים שונים ועוד.

 למעבר לפייסבוק שלנו

https://www.facebook.com/Mebereshit.Band/