באו תראו מה זוגות מספרים עלינו!

החתונה של הדר ומיכאל:
"להקה מצויינת!! משלבת את מגוון הסגנונות. מבחינתנו המוזיקה זה היה אחד הדברים הכי חשובים, אם לא הכי חשוב. וזה עמד בציפיות ומעבר. עד עכשיו אנשים מפרגנים לנו על הסגנון של המוזיקה והלהקה. בקיצור הייתם תותחים!! ועשיתם לנו ת'ערב!! תודה לכם להקה יקרה!"
 
 
החתונה של אלאור ואוראל:
וואו, אין מילים! להקה מדהימה, אנשים מדהימים, אנושיים כ"כ! מבינים, מתחשבים, משתפים וממליצים מניסיון אבל לא שוללים שום הצעה של בני הזוג! ליוותם אותנו מהפגישה ועד האירוע, עם הרבה זמינות והקשבה לרצונות שלנו… תודה רבה!!:)
 
 
החתונה של אוראל ואיתן:
"האמת שהרעיון לקחת להקה בכלל הגיע מהמשפחות שלנו, אנחנו היינו בטוחים שניקח DJ. בסוף החלטנו לחפש באינטנרנט ולראות מה יש לו להציע. אחרי חיפושים ממושכים ביוטיוב ובאינטרנט לא מצאנו משהו שאנחנו אוהבים, הרבה זמרים לא שרו לטעמנו או שהרכב הכלים לא היה הסגנון שלנו – עד שהגענו ללהקת מבראשית. נתחיל בלציין שאלמוג הסולן מקצועי בטירוף ושר מדהים! נסו לחפש באינטרנט ותראו שאין מישהו שדומה לו. בדיעבד אנחנו גם יודעים להגיד שהוא יודע לתת את אותה רמה של הקלטה גם בLIVE שזה בכלל לא מובן מאליו. אצל להקות אחרות שהלכנו לראות ההבדל בין ההופעה החיה להקלטה היה תהומי. לא עבר הרבה זמן מאז שהם התחילו לנגן והאורחים החלו לזרום אלינו עם שפע מחמאות. הרבה ציינו שהם שכחו שמופיעה מולם להקה ושהכל נשמע כל כך אותנטי ולא שמים לב שהזמר שונה מהשיר המקורי. כולם ציינו שזה רעיון הרבה יותר מוצלח מDJ וככה גם אנחנו חשבנו. אין ספק שלהקת מבראשית עשו לנו את החתונה. אם אתם מחפשים להקה אז מבראשית הם רמה אחרת בכל הנוגע ללהקות חתונה, אנחנו מתחייבים לכם שלא תתאכזבו. איתן ואוראל
 
החתונה של אילה ואורי:
וואו, תודה רבה לכם! היה אירוע מושלם, וחלק גדול מזה בזכותכם, הקפצתם את האווירה ועשיתם ממש שמח! אין ספק שנמליץ- וגם בלי ההמלצה שלנו, עשיתם כבר פרסומת ענקית ל430 אורחים ? שוב תודה! אילה ואורי "
 
החתונה של טל ושלומי:
"היה מטורף! לא הפסיקו לשאול איזה להקה זו. ואיזה מטורפת היא.. תודה ענקית! עשיתם לנו את החתונה שמחה ומיוחדת!"
 

אין זוג שלא יוצא מרוצה!