טיפים לתכנון חתונה 3

האם כדאי לשכור מארגני חתונות?

אם מעולם לא ארגנתם חתונה למישהו אחר, יש סיכויים טובים לכך שתחשבו שארגון חתונה הוא דבר פשוט. אבל, הזמנת אולם או גן אירועים, עיצוב והדפסת הזמנות, בחירת קייטרינג, בחירת קישוטים לאירוע, בחירת להקת חתונות, בחירת צלם… הבנתם את הרעיון.
אם אין לכם זמן פנוי או חשק להתעסק עם כל הנושאים הללו, כדאי בהחלט לתת את העבודה למארגן חתונות מקצועי. אל תשכחו שמארגני חתונות יכולים לא רק לחסוך לכם זמן אלא גם כסף. מארגני חתונות עובדים פעמים רבות עם אנשי מקצוע טובים שגובים פחות כסף.

לוקחים בחשבון את מזג האוויר

גם אם אתם בטוחים שמזג האוויר יהיה יותר ממושלם ביום החתונה שלכם, עליכם לצפות גם להפתעות – גל חום בלתי נסבל או לחילופין ממטרים בליל אביב. זו הסיבה שעליכם לוודא עם הבעלים של גן האירועים שיש לו תוכנית גיבוי במקרה של שינוי במזג האוויר. מאווררים גדולים לקירור, או כיסוי בד במקרה של גשם.

מתכננים חתונת קונספט

אם אתם מעוניינים שהחתונה שלכם תהייה שונה מאחרים, שזו תהייה חתונה עם קונספט נוסף מלבד עצם העובדה שאתם מתחתנים כמו לדוגמה: חתונת תחפושות, חתונה היסטורית (חתונה שלקוחה מתקופה היסטורית כלשהי), חתונת אבירים ונסיכות וכדומה – אתם חייבים לוודא היטב שני דברים: שמרבית האורחים שלכם צעירים ברוחם וישמחו להשתתף בחתונה כזו. מארגן החתונה או האירוע הוא אדם מספיק מקצועי שיודע להרים את הקונספט שלכם בלי להעיק על האורחים או להפוך את האירוע למייגע.

 

מתי לשלוח את ההזמנות לחתונה?

את ההזמנות לחתונה נהוג לשלוח בין שלושה שבועות לחודש לפני החתונה. חשוב לזכור שבישראל עדיין נהוג לתת באופן אישי את הזמנת החתונה לקרובים ביותר, כך שיכול להיות שתצטרכו לצאת למעט טיולים ברחבי הארץ וכדאי לקחת זאת בחשבון בתקופה הלחוצה של ארגון הפרטים האחרונים של חתונתכם.

מומלץ לצרף להזמנה אישור הגעה, כדי שתוכלו לדעת מראש כמה אורחים (פחות או יותר) יגיעו לאירוע שלכם.

קידום אתרים אורגני בניית אתרים
Call
Mail