תכנון החתונה – טיפים לחתונה

קביעת תאריך לחתונה

בין אם מדובר בחתונה בישראל או בכול מקום אחר בעולם, רבים מהזוגות מעוניינים להתחתן בקיץ או בסמוך לאחד החגים. אכן מדובר במועדים טובים, אבל חשוב שתזכרו שהחופשות והחגים הם זמנים שהרבה אנשים תכננים יציאה לנופש או לטיול בחו"ל.

נכון שלא תוכלו למצוא תאריך שיתאים לכולם, אבל חשוב לוודא שהתאריך בו תבחרו הוא תאריך שמתאים לאורחים הכי חשובים שלכם. הדבר נכון בעיקר לחופשת הקיץ, כאשר מרבית החופשות מוזמנות מראש.

תאריך מיוחד לחתונה

להתחתן בתאריך מיוחד כגון ה: 14.04.2014 זה מקסים ונהדר, אבל מכיוון שגם בעלי אולמות האירועים וגני האירועים יודעים זאת – הם יותר ממקפיצים את המחיר של השכרת המקום. כדאי לכם שקול האם באמת התאריך המיוחד כל-כך חשוב לכם והאם תוספת הסכום הזו לא תבוא על חשבון משהו אחר – נניח שמלת כלה מפוארת יותר.

החתונה שלכם או גמר אליפות עולם?

אל תשכחו לוודא שתאריך החתונה שלכם אינו נופל על תאריך חשוב אחר, כגון: גמר עולמי בכדורגל, בכדורסל וכדומה. תחרות אולימפית, גמר הישרדות, כוכב נולד, The Voice, או כל אירוע חשוב אחר שיגרום לאורחים שלכם להתלבט האם לבוא לחתונה שלכם או להישאר בבית ולצפות בטלוויזיה. אתם בוודאי גם לא תרצו שהאורחים שכן הגיעו לאירוע יציצו כל רגע בסמארטפונים שלכם כדי לראות מה התוצאות…

מוגש בחום על ידי להקת בראשית – התשובה הטובה ביותר להזמנת תזמורת לחתונה

קידום אתרים אורגני בניית אתרים
Call
Mail